Zoopsycholog

mgr Katarzyna Witkowska

KURS ONLINE PSIE PRZEDSZKOLE

z indywidualnym spotkaniem online

Idealna równowaga pomiędzy podstawowym posłuszeństwem, a wiedzą z zakresu wychowania szczeniaka na najlepszego przyjaciela rodziny!

Psie przeszkole

Ten kurs to znacznie więcej niż nauka podstawowych komend! Jako zoopsycholog, na co dzień pracuję z psami wykazującymi najróżniejsze problemy behawioralne – od agresji do innych psów, po lęk separacyjny. Niestety wiele psich problemów zaczyna się od błędów popełnianych przez opiekunów właśnie w okresie wychowania szczeniaka. To kluczowy moment w rozwoju psa i ma wpływ na całe jego przyszłe życie – dlatego stworzyłam ten kurs, aby pomóc Ci w tym trudnym zadaniu, jakim jest wychowanie psa!

Kurs online Psie Przedszkole składa się z 11 wideo lekcji, dwóch webinarów („Luźna smycz” oraz „Solidne zostaw – nauka rezygnacji”) oraz godzinnego, indywidualnego spotkania online, na którym omówimy postępy w szkoleniu psa, ale przede wszystkim rozwiążemy Wasze bieżące problemy w wychowaniu szczeniaka.

Kurs skierowany jest do opiekunów szczeniąt, którzy chcą mądrze wychować szczeniaka, uniknąć najczęstszych błędów popełnianych w tym okresie oraz rozpocząć z psem naukę posłuszeństwa.

Połowa kursu to zagadnienia teoretyczne np.

Jak skutecznie uczyć psa komend?

Jak zapoznawać psa z ludźmi?

Jak zapoznawać psa z innymi psami?

Jak przyzwyczaić psa do miasta?

Jak oduczyć szczeniaka skakania na ludzi i gryzienia ich?

Żywienie psów.

Przyzwyczajanie psa do dotyku.

Nauka samotności.

Profilaktyka lęku separacyjnego.

Profilaktyka nadpobudliwości.

Profilaktyka agresji do psów i ludzi.

Profilaktyka obrony zasobów.

Jak nauczyć psa chodzenia na luźnej smyczy?

i wiele więcej!

Druga część kursu to wypracowanie komend, takich jak:

przywołanie,

leżeć,

na miejsce,

zostań,

zostaw,

skupianie uwagi na przewodniku,

czekaj,

i wiele więcej!

Oprócz tego omówimy najczęstsze błędy popełniane przez opiekunów szczeniaków, takie jak: zwracanie uwagi na psa, tylko wtedy gdy psoci, zbyt szybka rezygnacja z nagród przy nauce czystości, zamykanie psa w czterech ścianach do końca kwarantanny poszczepiennej, podchodzenie do każdego napotkanego psa, żeby się „przywitały”, brak konsekwencji i wiele wiele więcej! Dowiesz się do czego prowadzą takie błędy i jak postępować prawidłowo.

Wykupując kurs otrzymasz dostęp do nagrań lekcji, które przeprowadziłam w listopadzie 2021. Dostęp do materiałów (wideo lekcje i webinary) otrzymasz na 3 miesiące. Po wykupieniu kursu, od razu otrzymasz dostęp do pierwszej lekcji, a następnie w mailu prześlę Ci link z dostępem do pozostałych materiałów. Skontaktuję się również z Tobą w celu ustalenia terminu spotkania.

A przed pojawieniem się szczeniaka w domu zapoznaj się z poniższym materiałem.