// Add the new slick-theme.css if you want the default styling

Zoopsycholog

mgr Katarzyna Witkowska

Współpraca indywidualna online - PAKIET

Pakiet obejmuje konsultację behawioralną, spotkanie "kontrolne", porady mailowe oraz webinar "Przepis na zdrową relację z psem".


Aktualnie brak wolnych terminów.

WEBINAR – JAK PIES Z KOTEM

Jeśli Twój pies wykazuje problemy behawioralne, a Tobie zależy na bezpośrednim kontakcie, zapraszam do współpracy indywidualnej online.

Współpraca indywidualna składa się z czterech części:

Konsultacja behawioralna online – spotkanie trwające 2-3h.

Spotkanie „kontrolne” (1h) około 3-4 tygodnie po pierwszym spotkaniu.

Porady mailowe przez 2 miesiące.

Konsultacja behawioralna online:

Pierwsza konsultacja to długa rozmowa (2-3h), na której poruszamy każdy aspekt życia z psem, szczególną uwagę skupiając na znalezieniu przyczyn problematycznych zachowań Twojego psa. Przeprowadzę z Tobą szczegółowy wywiad dotyczący zdrowia psa, jego pochodzenia, doświadczeń z okresu wczesnoszczenięcego, żywienia, kontaktów z ludźmi, innymi psami i wiele wiele więcej. Dzięki tak wnikliwej rozmowie, po określeniu przyczyn zachowania, ułożymy indywidualny plan terapii dopasowany do Ciebie i Twojego psa.

Terapia psa obejmuje następujące elementy:

Praca behawioralna – np. ćwiczenia nad spokojnym mijaniem obcych psów, ćwiczenia budujące pewność siebie psa, nauka zostawania samemu, ćwiczenia klatkowe.

Modyfikacja środowiska – np., zmiana rutyny spacerowej, wzbogacenie środowiska psa.

oraz jeśli jest taka potrzeba: suplementy/farmakoterapia/terapie wspomagające – np., olejek CBD, metody relaksacyjne, terapia dotykiem.

Wszystkie zalecenia i ćwiczenia, które zostały zaproponowane na spotkaniu wraz z materiałami uzupełniającymi (np., dostęp do dodatkowych nagrań, broszury dotyczące diety czy różne karty pracy) prześlę Ci na mail do 3 dni po naszym spotkaniu, tak abyś miał jasną instrukcję jak dalej pracować z psem. Uwaga! Przed spotkaniem nagraj problematyczne zachowania swojego psa.

Spotkanie „kontrolne”:

Spotkanie online, na które umawiamy się około 3-4 tygodnie po pierwszej konsultacji. Spotkanie trwa 1h. Jego celem jest ocena postępów psa oraz wprowadzenie ewentualnych zmian w planie terapii czy dodanie nowych ćwiczeń lub zaleceń.

Porady mailowe:

Jeśli w trakcie wprowadzania zaleceń, pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, możesz je ze mną skonsultować mailowo przez okres dwóch miesięcy od daty pierwszego spotkania. Dzięki temu, będziemy w stałym kontakcie, co umożliwi wprowadzenie ewentualnych modyfikacji w planie działania, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Webinar „Przepis na zdrową relację z psem”:

Po opłaceniu pakietu od razu otrzymasz dostęp do webinaru „Przepis na zdrową relację z psem”. Obejrzyj ten wykład przed naszym pierwszym spotkaniem. Pamiętaj, że prawidłowa relacja z opiekunem to filar każdej terapii zachowań! To fundament, na którym będzie opierała się cała dalsza praca z psem.

Opinia1
Opinia2
Opinia3
Opinia4
Opinia5
Opinia6

Aby skorzystać z pakietu, wybierz na poniższym kalendarzu termin pierwszej konsultacji i uzupełnij ankietę. Następnie zostaniesz przekierowany do szybkich płatności PayU. Termin drugiego spotkania ustalimy indywidualnie mailowo. Dostęp do webinaru otrzymasz na wygodnej platformie, z której możesz korzystać zarówno z komputera jak i z telefonu.

Istnieje możliwość przedłużenia pakietu o kolejne dwa miesiące: (godzinne spotkanie online + kolejne 2 miesiące porad mailowych) 250 zł.

Jeśli masz więcej niż jednego psa, obowiązuje dopłata: 200 zł za każdego kolejnego psa.

Istnieje możliwość spotkań stacjonarnych na terenie Piaseczna, Pruszkowa i Warszawy. Aby skorzystać ze spotkań stacjonarnych skontaktuj się ze mną mailowo (kontakt@psiglos.pl) lub przez formularz kontaktowy na stronie. Współpraca odbywa się na tych samych zasadach co pakiet online. Do ceny pakietu doliczany jest koszt dojazdu na spotkania (2 zł/km).

Aktualnie brak wolnych terminów.