// Add the new slick-theme.css if you want the default styling

Zoopsycholog

mgr Katarzyna Witkowska

Współpraca indywidualna online - PAKIET

Pakiet obejmuje konsultację behawioralną, spotkanie "kontrolne", porady mailowe oraz webinar "Przepis na zdrową reakcję z psem".

WEBINAR – JAK PIES Z KOTEM

Jeśli Twój pies wykazuje problemy behawioralne, a Tobie zależy na bezpośrednim kontakcie, zapraszam do współpracy indywidualnej online.

Współpraca indywidualna składa się z czterech części:

Konsultacja behawioralna online – spotkanie trwające 2-3h.

Spotkanie „kontrolne” (1h) około 3-4 tygodnie po pierwszym spotkaniu.

Porady mailowe przez 2 miesiące.

Konsultacja behawioralna online:

Pierwsza konsultacja to długa rozmowa (2-3h), na której poruszamy każdy aspekt życia z psem, szczególną uwagę skupiając na znalezieniu przyczyn problematycznych zachowań Twojego psa. Przeprowadzę z Tobą szczegółowy wywiad dotyczący zdrowia psa, jego pochodzenia, doświadczeń z okresu wczesnoszczenięcego, żywienia, kontaktów z ludźmi, innymi psami i wiele wiele więcej. Dzięki tak wnikliwej rozmowie, po określeniu przyczyn zachowania, ułożymy indywidualny plan terapii dopasowany do Ciebie i Twojego psa.

Terapia psa obejmuje następujące elementy:

Praca behawioralna – np. ćwiczenia nad spokojnym mijaniem obcych psów, ćwiczenia budujące pewność siebie psa, nauka zostawania samemu, ćwiczenia klatkowe.

Modyfikacja środowiska – np., zmiana rutyny spacerowej, wzbogacenie środowiska psa.

oraz jeśli jest taka potrzeba: suplementy/farmakoterapia/terapie wspomagające – np., olejek CBD, metody relaksacyjne, terapia dotykiem.

Wszystkie zalecenia i ćwiczenia, które zostały zaproponowane na spotkaniu wraz z materiałami uzupełniającymi (np., dostęp do dodatkowych nagrań, broszury dotyczące diety czy różne karty pracy) prześlę Ci na mail do 3 dni po naszym spotkaniu, tak abyś miał jasną instrukcję jak dalej pracować z psem. Uwaga! Przed spotkaniem nagraj problematyczne zachowania swojego psa.

Spotkanie „kontrolne”:

Spotkanie online, na które umawiamy się około 3-4 tygodnie po pierwszej konsultacji. Spotkanie trwa 1h. Jego celem jest ocena postępów psa oraz wprowadzenie ewentualnych zmian w planie terapii czy dodanie nowych ćwiczeń lub zaleceń.

Porady mailowe:

Jeśli w trakcie wprowadzania zaleceń, pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, możesz je ze mną skonsultować mailowo przez okres dwóch miesięcy od daty pierwszego spotkania. Dzięki temu, będziemy w stałym kontakcie, co umożliwi wprowadzenie ewentualnych modyfikacji w planie działania, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Webinar „Przepis na zdrową relację z psem”:

Po opłaceniu pakietu od razu otrzymasz dostęp do wykładu „Przepis na zdrową relację z psem”. Obejrzyj ten wykład przed naszym pierwszym spotkaniem. Pamiętaj, że prawidłowa relacja z opiekunem to filar każdej terapii zachowań! To fundament, na którym będzie opierała się cała dalsza praca z psem.

Aby skorzystać z pakietu, wybierz na poniższym kalendarzu termin pierwszej konsultacji i uzupełnij ankietę. Następnie zostaniesz przekierowany do szybkich płatności PayU. Termin drugiego spotkania ustalimy indywidualnie mailowo. Dostęp do webinaru prześlę Ci mailowo od razu po otrzymaniu płatności za pakiet

Istnieje możliwość przedłużenia pakietu o kolejne dwa miesiące: (godzinne spotkanie online + kolejne 2 miesiące porad mailowych) 250 zł.

Jeśli masz więcej niż jednego psa, obowiązuje dopłata: 200 zł za każdego kolejnego psa.

Istnieje możliwość spotkań stacjonarnych na terenie Piaseczna, Pruszkowa i Warszawy. Aby skorzystać ze spotkań stacjonarnych skontaktuj się ze mną mailowo (kontakt@psiglos.pl) lub przez formularz kontaktowy na stronie. Współpraca odbywa się na tych samych zasadach co pakiet online. Do ceny pakietu doliczany jest koszt dojazdu na spotkania (2zł/km).