Adopcja wirtualna

 

Jeżeli marzysz o adopcji zwierzaka, lecz nie masz możliwości tego zrobić, możesz zostać wirtualnym opiekunem jednego z naszych podopiecznych.

Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, firma czy szkoła.  Jeśli jesteś zainteresowany/a wirtualną adopcją – skontaktuj się z nami mailowo na adres: kontakt@psiglos.pl lub przez facebook’a. (klik)
Gdy zaadoptujesz wirtualnie dane zwierzę przy jego zdjęciu pojawi się Twoje imię, nazwisko, lub nick.
Możesz też dać w swoim banku stałą dyspozycję na comiesięczny przelew określonej przez Ciebie kwoty na konto Stowarzyszenie Psi Głos :
51 1750 0012 0000 0000 3859 5776
W tytule przelewu wpisz: Imię psa + wirtualna adopcja.

Jakie są koszty wirtualnej adopcji?

W chwili obecnej minimalny koszt wirtualnej adopcji zwierzaka, to 30 zł miesięcznie.

Czy adoptując wirtualnie zwierzę podejmuję jakieś zobowiązanie?

Nie. Wpłacając na nasze konto kwotę 30 zł zostajesz wirtualnym opiekunem wybranego zwierzaka na 1 miesiąc. Dokonując takiej samej wpłaty w kolejnym miesiącu przedłużasz swój status wirtualnego opiekuna. Jeżeli chcesz zrezygnować, wystarczy napisać do nas maila z informacją, że rezygnujesz z wirtualnej adopcji oraz nie wpłacać kolejnej kwoty. Jednym słowem zrezygnować z wirtualnej adopcji możesz w każdej chwili, nie podając przyczyn.

Na co są przeznaczane pieniądze z wpłat?

Pieniądze przeznaczane będą na leczenie/utrzymanie chorego psa/ kota lub na ogólne potrzeby związane z utrzymaniem zwierząt.